08.12.2015, 09:35 | Здраве | Радомир
СПОДЕЛИ:
Иво Ивов от Радомир остана без контролен преглед заради липсата на средства. Той трябавше да отпътува за клиниката в Германия вчера сутринта. Стойността на контролният преглед е 5000 евро, която семейството не успя да набави. Затова контролните изследвания са отложени за следващия месец.
В момента Иво, който страда от изключително рядко заболяване и тялото му произвежда тумори, е на лечение с "Авастин-400''. Терапията има добър ефект и момчето се чувства добре, ходи на училище и с нетърпение чака издаването на книгата, която пише.
„Предстоят ни няколко разпродажби. Моля, всеки, който има желание да се включи, било като продавач, като човек, който иска да раздава брошури и да запознава хората с историята на Иво или просто някой, който иска да дари нещо, което ние да продадем, нека да ни пише във фейсбук на: https://www.facebook.com/groups/269799606515105/?fref=ts, за да може коледните ни разпродажби да имат успех и Ивчо да продължи лечението си, както и да замине в най-скоро време за Германия. Лечението с "Авастин-400'' ще продължи, докато не бъде направен преглед, който ще покаже какво предстои и дали резултатите са достатъчно добри, за да бъде спряно. Знаете, че от два месеца Ивчо има и ДМС номер, а смс-те са едва 2000. Цената на един смс е 1 лв., колкото цената на едно кафе. Моля всеки от вас, който има възможност да помогне, нека изпрати смс с текст DMS IVO на номер 17 777, за да може всичко, което следва да бъде направено, да завърши по-възможно най-добрия възможен начин. Иво отново има нужда от вашата помощ, за да продължи борбата си!“, пише в социалната мрежа сестрата ан Иво Франческа.
Дарителска банкова сметка: BG47BPBI79404078032501 – Иво Ивов Христов
Над 60% от смъртните случаи у нас са заради сърдечни болести
27.06.2026, 07:19 | Здраве
Какво се случва с тялото, ако ядем домати всеки ден?
27.06.2026, 06:25 | Здраве
Витилиго: милиони хора го имат, но малцина знаят истината за заболяването
26.06.2026, 08:44 | Здраве
Расте броят на младите с рак на дебелото черво
25.06.2026, 10:10 | Здраве
Науката в търсене на истината: Има ли безопасно количество алкохол
25.06.2026, 08:12 | Здраве
Не, електронните цигари изобщо не са по-малко вредни. Напротив!
24.06.2026, 13:42 | Здраве
Половин Перник без вода, поради тежка авария на довеждащ водопровод
27.06.2026, 13:49
Прокуратурата проверява мантинелите по "Струма" и "Тракия"
27.06.2026, 09:54
Обществено обсъждане за осигуряване на обществения ред и изискванията към шума в жилищните сгради
27.06.2026, 07:00
Обновиха лекоатлетическата писта на стадион „Миньор“
26.06.2026, 13:48
Задържаха младеж за притежаване на вейп с наркотично вещество
26.06.2026, 13:33
Отиде си един от най-запомнящите се директори на пернишко училище
26.06.2026, 09:23
Обсъждат безводието в страната, 6 населени места в Пернишко са на режим
26.06.2026, 08:38
Перник празнува 97 години от обявяването си за град
26.06.2026, 08:04
Ремонтните дейности по ул. „Струма“ продължават с пълна сила
25.06.2026, 16:40
Бебе от Перник заболя от морбили
25.06.2026, 15:24
Разрешиха ползването на общински терени за кариери в Студена
25.06.2026, 14:21
Денислав Захариев преизбран за общински лидер на ГЕРБ Перник
25.06.2026, 13:39
Цистерна скъса мантинели на АМ „Струма“, предизвика катастрофа
25.06.2026, 13:30
SOS Център за обществена подкрепа Перник спечели националната награда „Кристално сърце"
25.06.2026, 11:44
Ученици, родители и институции обсъдиха рисковете от наркотичните вещества в Перник
25.06.2026, 11:38
ВСС обсъжда увеличаване на щата в Районен съд - Перник, министърът призова да се спре кадруването
25.06.2026, 10:27
Обичаният и уважаван от хиляди хора д-р Боянов празнува юбилей
25.06.2026, 10:24
Перничани скочиха срещу километричните задръствания в града в час пик /Видео/
25.06.2026, 09:27
Населено място в Перник потъна в боклуци
25.06.2026, 09:15
Уникален шоу спектакъл - "100 години Георги Парцалев" в Перник
25.06.2026, 06:54
Половин Перник без вода, поради тежка авария на довеждащ водопровод
27.06.2026, 13:49
Откриха 25-ото юбилейно издание на Националния детски фолклорен фестивал „Слънце иде...“
27.06.2026, 10:57
Владислав Горанов : Няма да подкрепим издигането на Гюров за президент
27.06.2026, 10:48
Изтъкнат спортист бе удостоен със званието „Почетен гражданин на град Брезник “
27.06.2026, 10:36
Държавата поема издръжката на студенти по 102 специалности, ако сключат договор с работодател
27.06.2026, 10:14
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по пътищата
27.06.2026, 10:09
Череши на корем срещу символично заплащане предлагат в Кюстендил
27.06.2026, 10:05
Туристи замениха ресторантите по морето с дюнери и пица на крак
27.06.2026, 10:02
Прокуратурата проверява мантинелите по "Струма" и "Тракия"
27.06.2026, 09:54
Близначката Алекс стана майка за първи път
27.06.2026, 07:31
Магдалена Милтенова: Вдигането на винетките няма да реши кризата с пътищата
27.06.2026, 07:28
След три деца дойде и годежът: Даяна Ханджиева каза „Да“ на плажа
27.06.2026, 07:27
Мистериозният мъж до Алекс Сърчаджиева не е случаен
27.06.2026, 07:23
Над 60% от смъртните случаи у нас са заради сърдечни болести
27.06.2026, 07:19
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
27.06.2026, 07:14
Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
27.06.2026, 07:10
Изписаха от болницата треньора от тежката катастрофа на „Тракия“
27.06.2026, 07:04
Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
27.06.2026, 07:01
Обществено обсъждане за осигуряване на обществения ред и изискванията към шума в жилищните сгради
27.06.2026, 07:00
САЩ пак удариха Иран
27.06.2026, 06:57
АНКЕТА
Дано да успее да се пребори детето. От все сърце му го желая
Хора, пуснете само 1 DMS той е 1 лв. Аз го направих!
Събирайте пари да си правите ремонти и коли да си купувате. Да си се обличате с хубавите дрешки. Ще ме извинявате, ама когато човек види пари се променя, и мисля, че не само аз забелязвам това в нашето малко градче Радомир. Живо и здраво да е момчето, но събирайте парите само и единствено за НЕГО! :)
Мисля, че мога да помогна - ето моя номер 0893 82 84 50. Моля, нека звънят само от семейството на Иво!
Защо си анонимен ми е много интересно ? Ако не беше, с удоволствие бих те поканила вкъщи да ми видиш ремонта и хубавите нови дрешки. Пожелавам ти единствено здраве, което се надявам да те накара да оцениш това, което имаш и да намали злобата, която хвърляш наоколо. Защото е изключително подло да злословиш на гърба на благотворителна кампания, на чиято фейсбук страница се качват всички вносни бележки от всяко едно събитие и се дават отчети за всичко случващо се. А на всяка една кутия в града и където и да било е поставена една такава бележка - от същите, за такива като теб. Но защо пък да си отвориш очите за доброто, когато дребната ти душичката е задръстена от злоба. :)